Meist

Me oleme

KM STEEL SERVICE – on kaasaegne tootmisettevõte, mis tegeleb armatuuriterasest toodete tootmise ja müügiga Põhjamaade ja Balti turgudel. Ettevõte on varustatud kaasaegsete “Pedax” ja “EVG” seadmetega. Oleme võimelised täitma ka kõige kõrgemaid rahvusvahelisi kvaliteedinõudeid.

Me pakume

Me pakume laia täiustatud tootevalikut, tähtaegade paindlikkust ja konkurentsivõimelist hinda. Pakume oma klientidele täisteenust: alates planeerimisest ja valmistamisest kuni paigaldamiseni objektil välja. Meil saate kõike, mida vajate – kvaliteetse terasarmatuuri taskukohase hinnaga.

Meie eesmärgid

Meie eesmärk on pakkuda klientidele kõrgeima kvaliteediga terasarmatuuri ja parimat teenindust. Meile on oluline kestev areng ehk pidev parendamine, mis kindlustab meile mitte ainult majanduslikku edu, vaid hoiab meie ja meie klientide mainet kõrgel.

Meie väärtused

KM Steel Service’i väärtused motiveerivad meid kõrgemate eesmärkide saavutamiseks ja eduka ettevõte ülesehitamiseks.

Asjatundlikkus

Meie kvalifitseeritud meeskond annab endast parima, et tagada pakutavate toodete ja teenuste kõrge kvaliteet ning jõuda meie ala tippu. Väärtustame koostööd iga meie kliendiga.

Usaldusväärsus

Meis saab kindel olla, sest teame täpselt, mida teeme ning peame antud lubadustest kinni. Usume, et iga eduka koostöö aluseks on ausus ja õiglus. Kestev areng ja parandustegevus on võtmeprotsessiks kvaliteetsete toodete ja teenuste pakkumisel. Meie klientide edu on ka meie edu.

Meeskond

Oleme üksmeelne meeskond, kus igaüks töötab ühise eesmärgi nimel ning annab oma panuse edu saavutamiseks. Selle mõttega on loodud ja areneb KM Steel Service. Meie ärikultuur ja juhtimispoliitika väärtustab kõrgelt meeskonnavaimu, mis on arengu võtmesõnaks ning annab uue tähenduse kliendisuhetele. Liigume edasi ja areneme üheskoos.

Sotsiaalne vastutus

Meie sotsiaalse vastutuse programm:

  • hoolitsemine töötajate, klientide, ühiskonna eest;
  • konstruktiivsed suhted meie partneritega;
  • keskkonnaalane vastutus.

Otsuseid tehes ning neid realiseerides järgime sotsiaalse vastutuse põhimõtet. Siia kuulub inimõiguste kaitse ja edendamine, sotsiaalne ja majanduslik panus, töökaitse, keskkonnakaitse ja õigusaktidele vastavus.

Oleme järjekindlad ja hoolime meie töötajatest. Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta keskkonda tulevaste põlvkondade jaoks.

Igas oma otsuses järgime sotsiaalse vastutuse põhimõtet.